ART / Etchings etc / Graphic art 15417178
nr 1541 7178
Per-Olof Nilsson
(f. 1946), Sverige
3 pcs, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Caroline Färnström (b. 1951), Sweden. Unn Magnussen, Per-Olof Nilsson (b. 1946), Sweden. Signerade och numrerade 200/260. Sheet: ca 33x29 cm - 50x40 cm,
GRAPHIC ART, 3 st, oramade lösa blad, Grafiska Sällskapet. Caroline Färnström (f. 1951), Sverige. Unn Magnussen, Signerade och numrerade 200/260. Bladets mått: ca 33x29 cm - 50x40 cm
Per-Olof Nilsson, Swedish painter born 1946.
SEK 100
Monday May 22 2023
at 20:13:34
22/5 16:03:01